üç silahşörler-3D


logan lerman, luke evans, ray stevenson, matthew macfayden

paul thomas anderson'ın yönetimindeki üç silahşörlerin ilk gorüntülerini paylaşmaktan mutluluk duyarım.

bu güzel ve güneşli günde aksiyon ve macera dolu bir bir buçuk dakikaya hazırlayın kendinizi sayın izleyiciler.matthew macfayden, logan lerman, ray stevenson, luke evans

başrollerde matthew macfayden (atos rolündeki macfaydenın ismini ilk yazıyor olmamın sebebi en çok onun özlenmiş oluması tarafımdan), orlando bloom (buckingham dükü), logan lerman (d'artagnan), christoph waltz (kardinal richelieu), ray stevenson (portos), luke evans (aramis), milla jovovich (mileydi de winter), mads mikkelsen (rochefort-danimarkalı oyuncuyu bir susanne bier filmi olan after the wedding ve coco chanel'in sevgilisi igor stravinsky olarak anımsayabilirsiniz), juno temple (kraliçe anne).

3D çekilen bu son versiyonun ülkemiz sinemalarında da, tüm dünyada olduğu gibi 14 ekim 2011'de vizyona gireceğini düşünüyorum.


luke evans, matthew macfayden

fragmanı buyrunuz:

Yorumlar

  1. millet tutturdu 3D, 3D. de, o sinemalarda önceki seansta takılan gözlüğü sonra bana tatktırıyorlar. ya GÖZ MANTARI olacağız ya hepimiz kendimize birer (marka olmalı) 3D gözlüğü alıp şık kordonlarla boynumuza asacağız görenler "bak bi üç de daha geçiyo" diyecekler.

    YanıtlaSil
  2. kaçınılmaz bir başağrısı da cabası...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder