alexander paynethe descendants film eleştirmelerinden tam not alır ve film vizyona yeni girmiş iken (bizim buralarda şubat sonunda bekleniyorlar) payne'nin (sideways) about schmidt'i gösterilmekte digiturk semalarında.

sinemada izlediğimden beridir ne zaman karşıma çıksa ya da aklıma gelse içimi gri bir havann kapladığı film bugün bir anda daha anlamlı göründü gözüme. sadece gözünle gördüğün birşeylerin seni bu kadar etkilemeleri sık rastlanmayan bir durum ne de olsa. jack nicholson'ın başarılı oyunculuğu mu filmin yarattığı atmosferin gerçekçiliği mi bilmiyorum (bunca çirkin detayı, estetiğin hiç değmediği mekanları, bir araya getirebilmek de ayrı bir başarı) (kendisinin çekici olmayan ana karakterleri baş köşeye oturtmak gibi bir alışkanlığı var) about schmidt ve alexander payne the descendants'ı daha bir heyecanla beklememe sebep oldular.

şimdi başrolünde nicholson'dan daha yakışıklı ve genç portresiyle george clooney'nin oturduğu the descendants-nesiller'in (?) fragmanını buyrun sayın izleyiciler.


Yorumlar