damadın babası

saçların erken yaşlarda beyazlaması aslında büyük şans,
bakın aradan geçen 20 küsur yıla rağmen steve martin sanki bir gün bile yaşlanmamış gibi! gelinin babası steve martin'in en sevdiğim rollerindendir (hele bir de claire danes'le oynadıkları shopgirl sıkıntısını düşününce)
ve şimdi seriye bir üçüncü ekleniyormuş.

macaulay culkin'in kardeşlerinden kieran'ın canlandırdığı küçük kardeş büyümüş ve gay olmuş.
yani martin bu sefer de oğlunu evlendirecekmiş.
haber babalar günüyle eş zamanli düştü internete.
çağa ayak uydurmak diye buna derim işte!

diane keaton karısı rolünde sabitken martin short'un dönüp donmeyeceği henüz net değil ama fırsatı kaçıracağını sanmıyorum. ilk iki filmin yönetmen koltuğundaki ise charles shyer yerini kimseye kaptırmıyor.

bana sorarsanız dönüşü kesin olanlardan biri de en son nashville'de izlediğimiz kimberley williams paisley ise (eric close'un ikinci karısı rolündeki melek yüzlü sinsi hani) yenge olarak boy göstermekten geri durmaz. yani bu hayatta daha önemli bir rolde oynamışlığı yok sonuçta.

şerefine bebeğim

kieran da beklediklerimden, nazlanması manasız, hem ne yapıyor ki? ağabeyi macaulay'ın yağlı boya fırçalarını mı temizliyor? culkin soyadını canlandırmakta fayda var. hazır macaulay ryan gosling'le t-shirt filan yarıştırdı yeni...

1991 yapımı ilk filmin 1950 yapımı aynı isimli bir başka filmin yeniden çevrimi olduğunu da ekleyeyim, remake'in trilogy'sinin ufkundayız a dostlar!

Yorumlar