the handmaid's tale, final #spoileralertşimdi, eğer izlemediyseniz hiç okumayın burada konuşulanları, çünkü yazık yani...
hani bi yandan ne anlarsınız bu kriptik konuşmalardan eğer diziyi hiç izlemediyseniz onu da bilemiyorum çünkü bu defa farklı bir yol deneyeceğim.
diziyi benimle beraber başından beri aynı heyecanlarla izleyen bir arkadaşımla (n'aber aslı?) mesajlaşmalarımız aracılığıyla aktaracağım finalle ilgili duygularımı.

her şey geçen perşembe başladı...


moira'yı orange is the new black'ten de tanıyorsunuz... 'poussey'
link burda merak etmeyin:
http://www.vulture.com/2017/06/ann-dowd-margo-martindale-conversation.htmlbonus:


bu sahne de çok güzeldi... "bunun için mi dua ettiğimi sanmıştın?"

patrick melrose dediğimiz de bir başka bombastik durum sevgili izleyiciler. benedict cumberbatch'in sherlock'tan sonraki ilk televizyon projesi olacak gibi görünüyor bu kitap uyarlaması. bizimkine zamanında sormuşlar edebiyat eserlerinden bir karakteri oynamak istesen bu kim olurdu, hangi kitaptan olurdu diye. patrick melrose demiş kamber'cim de. edward st. aubyn'in beş kitaplık serisini henüz okumadım, ama onlar da, heyecanla sırada...
Yorumlar

  1. Ben önce kitabı okudum. Kitabı okuyup izlemek daha yararlı oldu benim için. Diziyi daha umutvari bitirmişler. Kitap öyle değil. Ve bence kitap çok daha gerçekçi. Yine de dizi çok kaliteliydi. Özellikle görsellik. Keşke ikinci sezon hemen başlasa.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ben de kitaba hiç bulaşmadan şu 90 yapımı filmi listeme alayım diyorum bi'... ikinci sezon 2018'in bir noktasında başlayacak ama kim bilir hangi noktasında. :)

      Sil

Yorum Gönder